Dzień Dziecka w Bierutowie

Dzień Dziecka w Bierutowie

Dzień Dziecka w Bierutowie

W tym roku dzieciaki z naszej gminy mają wiele okazji by na wesoło spędzić dzień swoje święto. W samym mieście w ciągu trzech dni odbędą się trzy imprezy, nie mówiąc już o wydarzeniach w sołectwach.

Najwcześniej, bo już w piątek, odbył się „Gminny Dzień Dziecka na sportowo” przy Szkole Podstawowej w Bierutowie. Dzieciaki mogły spróbować swoich sił w różnych konkurencjach sportowo rekreacyjnych. Od tradycyjnych gier w piłkę nożną i 2 ognie, a także pokonywanie torów przeszkód ,po tak nietypowe gry jak Zośka.
Wraz z Dyrektorem OKiS-u Grzegorzem Zmarzłym przyłączyliśmy się ochoczo do chłopaków grających w piłkę, przypominając sobie przez chwilę swoje młodzieńcze lata.
Pogoda dopisała, dzieciaki pobiegały dowoli i zdrowo się zmęczyły, co było już chyba dla nich namiastką zbliżających się wakacji.

W dniu dzisiejszym, czyli 1 czerwca odbyła się kolejna impreza. Tym razem do wspólnej zabawy zaprosił Dom Dziecka w Bierutowie. Od południa na wszystkie chętne dzieciaki czekało wiele atrakcji, z czego z przyjemnością korzystano. To wydarzenie to dobry przykład współpracy, integracji i działań mających na celu przełamywanie często krzywdzących stereotypów.

Jutro zaś widzimy się na przystani „Wodnik”, gdzie Klub Ster Zaprasza na swoją doroczną imprezę pn. „Próba sił na wodzie”. W programie zawody kajakarskie, wspólne gry i zabawy oraz ognisko z kiełbaskami.
Dzieje się.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Adama Besza.

Galeria zdjęć z wydarzenia

Kontakt

URZĄD MIEJSKI W BIERUTOWIE
ul. Moniuszki 12
56-420 Bierutów

Tel: (071) 314-62-51
Fax: (071) 314-64-32
E-mail: bierutow@bierutow.pl