Podpisanie umowy na projekt przedszkola

Podpisanie umowy na projekt przedszkola

Wczoraj, podpisałem umowę z biurem projektowym Sergiej Studio Architektury na wykonanie zamówienia o nazwie „Opracowanie wstępnej koncepcji funkcjonalno-przestrzennej i zagospodarowania terenu oraz na jej podstawie opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy Przedszkola Miejskiego w Bierutowie z oddziałem żłobkowym”.
 
To pierwszy etap realizacji punktu naszego programu wyborczego zapowiadającego budowę w pełni funkcjonalnego przedszkola w Bierutowie, w którym dzieci będą mogły przebywać w pełnym komforcie i bezpieczeństwie.
 
To pewne, że gmina Bierutów zasługuje wreszcie na przedszkole z prawdziwego zdarzenia, nade wszystko jednak takie przedszkole to dziś podstawowy warunek do tego, żeby młode rodziny z dziećmi chciały zostawać i osiedlać się w naszym mieście i gminie, a tym samym mogła się ona dynamicznie rozwijać.
 
Musimy zrobić wszystko pod względem organizacyjnym, prawnym, technologicznym i przede wszystkim finansowym aby ten projekt zakończył się pełnym sukcesem.

Kontakt

URZĄD MIEJSKI W BIERUTOWIE
ul. Moniuszki 12
56-420 Bierutów

Tel: (071) 314-62-51
Fax: (071) 314-64-32
E-mail: bierutow@bierutow.pl