Spotkajmy się na rynku w Bierutowie, aby wspólnie powitać Nowy Rok!

Spotkajmy się na rynku w Bierutowie, aby wspólnie powitać Nowy Rok!

Jutro ostatni dzień 2018 roku. Część z nas spędzi ten szczególny wieczór i noc na wielkich balach sylwestrowych, część na niewielkich zabawach tanecznych, a część w kameralnej, domowej atmosferze, wśród rodziny i bliskich znajomych. Gdziekolwiek jednak będziemy, punktualnie o północy, wystrzelą korki szampana i będziemy sobie składali noworoczne życzenia

Jeśli zechcecie Państwo przywitać rok 2019 w nieco większym gronie, wśród innych mieszkańców naszego miasta, to serdecznie zapraszam na bierutowski rynek tuż przed północą. Spotkajmy się, aby wspólnie powitać Nowy Rok!

W tym roku Bierutów, wzorem wielu miast i miasteczek w Polsce i na całym świecie, rezygnuje z pokazu fajerwerków ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz niekorzystny wpływ głośnych wybuchów na zwierzęta. To ważne powody, ale wiemy również, że także małe dzieci oraz osoby starsze, często schorowane, źle znoszą taką kanonadę. Tych kilka minut wystrzałowego pokazu nie jest warte ani tego stresu, ani wydawanych na to niemałych przecież pieniędzy.

Kontakt

URZĄD MIEJSKI W BIERUTOWIE
ul. Moniuszki 12
56-420 Bierutów

Tel: (071) 314-62-51
Fax: (071) 314-64-32
E-mail: bierutow@bierutow.pl